KONST / Litografier / Färglitografi 14632115
nr 1463 2115
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Signerad, numrerad 436/450, daterad 86, "Haga-Lapptäcke". Färglitografi, bildmått: 72x50cm, yttermått inklusive ram: 84x60cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 25 april 2022
kl 18:01:03
1.000 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
25 apr